22.09.2017 r.

Zapraszamy na II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego w Łodzi

W dniach 27-28 września 2017 r. w hali Expo-Łódź  przy al. Politechniki 4 odbędą się II Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego. Organizatorami wydarzenia są  Międzynarodowe Targi Łódzkie we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim w Łodzi oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi i Wojewódzkim Urzędem Pracy.
Wstęp na targi jest bezpłatny.
GODZINY ZWIEDZANIA:
Łódzkie Regionalne Targi Pracy
27 września w godz. 10.00 – 18.00
28 września w godz. 10.00 – 18.00
 

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentuje ponad 80 pracodawców, wśród których znajdą się najlepsi pracodawcy z Łodzi i regionu łódzkiego, powiatowe urzędy pracy z województwa łódzkiego oraz agencje zatrudnienia. Wystawcy – pracodawcy poszukują pracowników na stanowiska różnych szczebli, o bardzo różnych kwalifikacjach zawodowych, różnym poziomie doświadczenia i wykształcenia.

Na Targach poszukujący pracy będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz aplikowania na konkretne stanowiska. Warto zabrać ze sobą aktualne CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.
Organizatorzy zapraszają również do udziału w warsztatach i szkoleniach dających możliwość zwiększenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Targów >>